Se společností Origio spolupracujeme při vymáhání našich pohledávek již od roku 1994. Protože jsme přepravní firma, vyžadujeme dokonalou znalost a orientaci v oblasti mezinárodní kamionové dopravy a problematice CMR. V tomto směru jsme byli vždy spokojeni. Oceňujeme také vstřícnost, ochotu a rychlé jednání. Společnost můžeme rádi dále doporučit.
Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Origio s.r.o., panu Pospíšilovi, za príkladnou a profesionální péči v oblasti právních služeb v nákladní dopravě. Osobní přístup a odborné znalosti pomohli naší firmě v několika případech zabránit finančním ztrátám. Děkuji panu Pospíšilovi a těším se na další spolupráci.
Chtěl bych vám i fimě Origio s.r.o. tímto poděkovat za skvělou spolupráci zejména za právní služby spojené s pohledávkami naší společnosti. Díky vaši odborné a profesionální fundovanosti zejména operativnímu a aktivnímu přístupu se podařilo v poměrně velmi krátké době vyřešit k naší maximální spokojenosti v podstatě již nedobytné pohledávky vůči naší společnosti.
Firma Mebachel s.r.o. spolupracuje s firmou Origio s.r.o., ktorá ju zastupuje vo veci vymáhania pohľadávok a poradenstvom v oblasti dohovoru CMR od roku 2010. Doporučujeme firmu Origio s.r.o. hlavne pre promtnosť, spoľahlivosť a neustálu informovanosť klienta. Služby budeme určite využívať aj naďalej, nakoľko sme boli vždy spokojní.
Chcel by som Vám touto cestou poďakovať za Vašu osobitnú spoluprácu a pomoc s postupom riešenia záležitosti poškodenia na tovare, ktoré vzniklo počas prepravy našim zmluvným dopravcom. Svojim osobitným prístupom a ochotou riešiť vzniknutú situáciu ste zabránili vzniku možných komplikácií s riešením škody nášho klienta a príjemcu zásielky. Váš postup bol vhodný odporúčania ako vzorový príklad riešenia.
Dovolte, abychom Vám touto cestou poděkovali za dosavadní poradenskou činnost v oblasti Úmluvy CMR a pohledávek. Na základě naší spolupráce jsme snížili počet dlužníku za uplynulý rok o 40 %. Vaše poskytnuté znalosti v provádení mezinárodních přeprav předešli možným penalizacím ze strany našich zákazníků, když jsme netušili, že na většinu udělených penalizacií nemajú ve skutečnosti nárok. Tímto byli ušetřeny nemalé finanční prostředky naší společnosti. Děkujeme za dosavadní spolupráci. Rádi se o naši skušenost podělíme s jinými dopravci.
Děkujeme Vám touto cestou za úspěšné vyřešení předaných případů týkajícich se Úmluvy CMR v uplynulém roce. Vaše doporučení a rady v oblasti pohledávek, nám byli rovněž v naší spediční činnosti prospěšné, jelikož k dnešnímu dni evidujeme za uplynulý rok pouze dva dlužníky s nízkými závazky. Věříme, že i v příštím roce využijeme v případe potřeby Vašich služeb. Kontakt na Vaši společnost jsme předali našim kolegům v dopravě, kteří Vás budou v případě potřeby kontaktovat. Přejeme Vám do budoucna více spokojeních klientu.
Se společností Origio a p. Pospíšilem spolupracujeme při vymáhání našich pohledávek již od roku 2009. Vždy nám byli poskytnuty profesionální a odborné služby na vysoké úrovni. P. Pospíšil dokonale ovládá problematiku mezinárodní kamiónové dopravy a výborně se orientuje v Úmluvě CMR. Oceňujeme ochotu, rychlé jednání, lidskost a profesionalitu. Tuto firmu můžeme vřele doporučit.